Meetme23

THEY WROTE ABOUT USNetradiční hotely se objevují i u nás. Spát můžete třeba v metru

tojesenzace.cz

Nejprve se Smlsal vydal do hotelu MeetMe23, který se nachází v metropoli kousek od hlavního nádraží. Toto ubytovací zařízení láká na technologie. Hned po příchodu vás vítá virtuální recepční.

10 of the best restaurants and cafes near Europe’s main railway stations

theguardian

Despite its caveman-sounding name, this back-to-basics place opposite Hlavní nádraží (main station) is a classy joint. Opened in late 2018, it is Hoxton-diner in style: minimalist wooden chairs surround shiny copper tables and huge slabs of striploin hang in a large fridge.

V Praze byl otevřen nový butikový ho(?)tel MEET ME 23

ICOT

V pražské Washingtonově ulici byl v nedávných dnech otevřen nový butikový ho(?)tel MEET ME 23, který je možné vnímat nejen jako hostel s hotelovými službami, ale také jako hotel s hostelovou atmosférou. Zároveň nabídne nejmodernější technologie, které lze v hotelovém odvětví nalézt. Hosté budou moci využít služeb virtuálního recepčního či si sami odemknout pokoj pomocí svého smartphonu. V nabídce hotelu bude také 3D tiskárna.

MEET ME 23 je nový designový, butikový ho(?)tel v centru Prahy

tojesenzace.cz

Představte si propojení mezi krásami historické budovy a absolutní modernou s nejnovějšími technologickými vychytávkami. Propojení mezi dokonalými hotelovými službami a uvolněnou a přátelskou hostelovou atmosférou. Kombinace možnosti mít vlastní luxusní apartmán na střeše budovy nebo postel v šestilůžkovém pokoji pro sebe a své přátele. K tomu si ovšem také představte vynikající restauraci s teplými jídly a řadou českých piv! Že to nejde? Teď už ano! Butikový ho(?)tel MEET ME 23, ve Washingtonově ulici, v Praze to dokázal. Místo, které nadchne jak mladé cestovatele toužící po sdílení zážitků s ostatními, tak i páry, které ocení design a chtějí naopak soukromí. MEET ME 23 je zkrátka hostel s hotelovými službami, ale také hotel s hostelovou atmosférou.

Becca from halfhalftravel writes

We recently had the pleasure of being guests at MeetMe23 in the Prague 1 area. MeetMe23 has both boutique elements and modern vibes. It has mostly private rooms, but multi-guest dorm rooms as well. It has personality like a boutique hotel and a cool modern-meets-historic vibe that is attractive to travelers who often look for interesting hotels.

Surfing the planet

surfingtheplanet.cz

Buscando alojamiento para nuestro viaje a Praga nos hemos topado un poco por casualidad con el Hotel Meet Me 23. Aunque el nombre puede parecer bastante común, este hotel ciertamente tiene poco de común y creemos que es uno de los mejores lugares donde dormir en Praga.

Meat Beer: Hrátky s českou kuchyní v centru Prahy

ekonom.ihned.cz

Před rokem vznikl na rohu pražské Washingtonovy ulice a Vrchlického sadů ambiciózní projekt moderního hotelu Meet Me 23. Nabízí širokou škálu ubytování a služeb, od sdílených vícelůžkových pokojů hostelového typu po luxusní apartmány umožňující krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Vše s využitím nejmodernějších technologií.

Maso, pivo a hlavně dobré jídlo

ego.ihned.cz

Maso, pivo a hlavně dobré jídlo. Meat Beer se daří být moderní českou restaurací, navíc přihodí štiplavou Asii a Mexiko

Escríbenos

Washingtonova 1568/23, 110 00 Praga 1, República Checa

Download mobile application

brush paint