Meetme23

Bridge view - Explore

Objevujte

Ukážeme vám, že Praha je víc než jen Hradčany a Staroměstské náměstí. Průvodci po stylových kavárnách a restauracích, klubech, galeriích, obchůdcích a ateliérech s originální módou, uměním nebo designem, moderní architektuře i zapomenutých památkách, trzích, veřejných parcích, zahradách a místech s úchvatnými výhledy, která byste možná jinak minuli, vám budou zajímavé osobnosti pobývající v Praze.

Breakfest - About

Co v Praze najdete?

V žádném případě tím ale nechceme říct, že si nemáte dosyta užít také všechno to, za čím se do Prahy jezdí. Atmosféru starých pražských uliček, Židovského Města a vltavského nábřeží, noční život v centru nebo obrovské množství galerií a muzeí. Nebo že byste si měli nechat ujít Staroměstský orloj, procházku po Karlově mostě či výšlap na Pražský hrad a Petřín. Zvlášť když všechna vyhlášená místa Prahy máte z MEET ME 23 opravdu na dosah – díky výhodné poloze dojdete všude pohodlně pěšky.

Aktuálně v Praze

A co dál? Proložte památky živou kulturou! S námi a GoOut.cz máte vždy přehled o všech zajímavých akcích, které v Praze právě probíhají.

GoOut

Průvodce po Praze

Mapu shánět nemusíte. Rádi vám půjčíme navigaci, podle které trefíte opravdu kamkoli, nebo vám Prahu ukážeme shora – při virtuálním průletu nad celým městem. Pokud přece jen vyznáváte oldschool, máme pro vás připravené i klasické tištěné mapy.

MHD po Praze
Old Town view - Explore

Náš blog

Nejlepší parky v Praze aneb kam za klidem

Navštívili jste Pražský hrad, prokličkovali mezi turisty na rozpáleném Staroměstském náměstí i Karlově mostě, ochutnali české pivo – a nevíte, co dál? Není nic příjemnějšího než po dlouhé vycházce stočit krok do parku a složit tělo na svěží trávu. Každý pražský park je svým způsobem unikátní a nabízí víc než jen půvabný přírodní prvek do vaší koláže na Instagramu. Ukážeme vám čtveřici nejlepších, jejichž návštěvu byste si rozhodně neměli nechat ujít.


Více

Nejlepší party místa

V běžném ho(?)telu byste na otázku „Kam v Praze na dobrou party?“ dostali místo odpovědi letáček pro turisty inzerující klub s pěti patry, cuba libre za 180 Kč a lepkavou podlahou. Meet Me 23 naštěstí běžný ho(?)tel není, a tak vám radši doporučíme skutečně oblíbená místa, která ve výběrech nenajdete, ale pražský noční život vystihují mnohem víc.


Více

Napište nám

Washingtonova 1568/23, 110 00 Praha 1, Česká republika

Stáhněte si mobilní aplikaci

brush paint