Meetme23

Bridge view - Explore

Objevujte

Ukážeme vám, že Praha je víc než jen Hradčany a Staroměstské náměstí. Průvodci po stylových kavárnách a restauracích, klubech, galeriích, obchůdcích a ateliérech s originální módou, uměním nebo designem, moderní architektuře i zapomenutých památkách, trzích, veřejných parcích, zahradách a místech s úchvatnými výhledy, která byste možná jinak minuli, vám budou zajímavé osobnosti pobývající v Praze.

Breakfest - About

Co v Praze najdete?

V žádném případě tím ale nechceme říct, že si nemáte dosyta užít také všechno to, za čím se do Prahy jezdí. Atmosféru starých pražských uliček, Židovského Města a vltavského nábřeží, noční život v centru nebo obrovské množství galerií a muzeí. Nebo že byste si měli nechat ujít Staroměstský orloj, procházku po Karlově mostě či výšlap na Pražský hrad a Petřín. Zvlášť když všechna vyhlášená místa Prahy máte z MEET ME 23 opravdu na dosah – díky výhodné poloze dojdete všude pohodlně pěšky.

Aktuálně v Praze

A co dál? Proložte památky živou kulturou! S námi a GoOut.cz máte vždy přehled o všech zajímavých akcích, které v Praze právě probíhají.

GoOut

Průvodce po Praze

Mapu shánět nemusíte. Rádi vám půjčíme navigaci, podle které trefíte opravdu kamkoli, nebo vám Prahu ukážeme shora – při virtuálním průletu nad celým městem. Pokud přece jen vyznáváte oldschool, máme pro vás připravené i klasické tištěné mapy.

MHD po Praze
Old Town view - Explore

Náš blog

Kam v Praze na kafe

S dobrou kávou je to v Praze jako s dobrým pivem – nemusíte hledat až tak dlouho. V centru města, turisticky nejvytíženější oblasti, je ale výběr kavárny často kompromisem. Buď si připlatíte za to, že jste u památek, nebo skončíte v kavárenském řetězci. A to chce asi málokdo. V našem výběru proto najdete hlavně místa, která sice nejsou hned u Pražského hradu nebo Karlova mostu, ale patří k tomu nejlepšímu, co pražský kavárenský svět nabízí, a rozhodně se vyplatí podniknout za nimi cestu. Minimálně pokud zbožňujete kafe stejně jako my.


Více

Napište nám

Washingtonova 1568/23, 110 00 Praha 1, Česká republika

Stáhněte si mobilní aplikaci

brush paint